Co dělat na Silvestra?

Logo silvestrovské akce JESUž přemýšlíš nad tím kde strávit letošního Silvestra? Chceš se bavit s mladými lidmi z různých zemí, najít si nové přátele (setkat se s těmi starými) a poznat historické město Eger? Pak je tu pro tebe, stejně jako každý rok, silvestrovská akce Junulara E-Semajno (zkráceně JES), která se bude konat od do v maďarském městě Eger.

Na JESu tě čekají přednášky na různá témata, taneční kurzy, karaoke a výlety po Egeru. Chybět nebude ani hospoda, čajovna a samozřejmě silvestrovský ples. Pro nováčky je připraven dopolední kurz esperanta a speciální nováčkovský program. Svůj speciální program budou mít i účastníci do 15 let.

Pro ušetření peněz za cestu bude možné se zúčastnit tzv. karavany – společné cesty esperantistů vlakem. Na území ČR bude karavana projíždět Prahou a Brnem.

Navíc pokud se přihlásíš do 31. října, ušetříš 20 € za přihlašovací poplatek. Účastníci do 15 let účastnický poplatek neplatí (platí pouze ubytování a stravu). Naneštěstí účastníci nad 18 let musejí Maďarsku zaplatit tzv. „turistickou daň“ ve výši 1,5 €/os./noc. V místě konání akce bude k dispozici kuchyňka pro vlastní přípravu jídel.

JES 2015/2016 pořádá Polská esperantská mládež a Maďarská esperantská mládež za pomoci dobrovolníků z různých zemí. Na přípravě akce se podílí také Česká esperantská mládež.

 

Licence Creative Commons
Co dělat na Silvestra?, jehož autorem je Václav Zouzalík, podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní.

Licence Creative Commons
Logo JES, jehož autorem je Německá esperantská mládež a Polská esperantská mládež, podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 1.0 Generic.
Vytvořeno na základě tohoto díla: Jes.logo.blue.png

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code